Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

2009 Yılında Basılmış Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Venedik İhaneti
(Bilge Kültür Sanat - 2009)
Venedik İhaneti (The Venetian Betrayal (2007))
Eski Sovyet Cumhuriyetleri birleşmiş ve SSCB'nin küllerinden Orta Asya Federasyonu adında yepyeni bir güç doğmuştur. Tüm dünya için büyük bir tehdi... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
Bay Monk İtfaiye Cinayeti (Mr. Monk Goes to the Fire House (2006))
Adrian Monk; eşyaların nerede, nasıl olmaları ya da olmamaları gerektiğini hiç yanılmadan bilen, gören, fark eden, anlayan ve hiç şaşmaz zekasıyla ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hacı (Cep Boy)
(Everest - 2009)
Hacı (Cep Boy)
26 Ağustos 1997... Saat 02.23... Yer Kayseri... Tüm Kayseri'nin kısaca "Hacı" diye tanıdığı Hayrullah Gesili'ye evinde, gecenin kör karanlığında ça... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Mahzen
(Martı - 2009)
Mahzen (Collision (2008))
Uluslararası Bir Başarı. On Beş Ayrı Dilde Çeviri. Aksiyon Dolu, Şaşırtıcı, Sıradışı. "Mahzen, Jeff Abbott'un günümüzün en iyi yazarlarından... (devamı)
0.0 Puan -
3 Yorum
more_vert
Kemik Bahçesi
(Doğan - 2009)
Kemik Bahçesi (The Bone Garden (2007))
Günümüzde ortaya çıkan geçmişe ait kemikler… Söylenmemiş, çarpık, uğursuz gölgelerin dolaştığı uzak bir zaman diliminde yaşanan çözülmemiş sırlar… ... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Ölümsüz
(Doğan - 2009)
Ölümsüz (Eternal (2007))
24 saat arayla işlenen iki cinayet; iki tanınmış isim: Biri radikal solcu ve çevre aktivisti, diğeri genetik uzmanı. İki kurbanın da kafa derisi yü... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Kayıp Delil
(Altın - 2009)
Kayıp Delil (The Overlook (2007))
Harry Bosch Serisi #13 Mulholland Drive yakınlarındaki seyirlik alanda bir erkek cesedi bulunmuştur. Dr. Stanley Kent olduğu anlaşılan kurban, kaf... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Uyuyan Güzel
(Bilge Kültür Sanat - 2009)
Uyuyan Güzel (Sleeping Beauty (1973))
Özel Dedektif Lew Archer'ın yardım etmek için arabasına aldığı Laurel adındaki genç kadın, Archer'a ait bir kutu uyku ilacıyla ortadan kaybolur. Ke... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölüm Mesajı
(Pegasus - 2009)
Ölüm Mesajı ( Death Message (2007))
MESAJ Tom Thorne mesleği gereği olarak çok sayıda ceset görmüştür. Ancak bu kez cep telefonuna bir katilin kurbanlarının fotoğrafları gelmektedir... (devamı)
0 Yorum
Bourne'un İhaneti (The Bourne Betrayal (2007))
Robert Ludlum’un yarattığı güçlü ve başarılı ajan karakteri Jason Bourne, tüm dünyada tanınmaktadır. Dört romanın kahramanı olan Jason Bourne karak... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Oyunbozan
(April - 2009)
Oyunbozan (Con Ed / Conned (2007))
Kim Kimi Kazıklıyor? Oyunbozan'da sürekli ortalıkta dolaşan soru bu işte. Bir zamanlar varlıklı bir dolandırıcı olan Kip Largo, yedi yıl hapis yat... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sicilyalı (Cep Boy)
(1001 Kitap - 2009)
Sicilyalı (Cep Boy) (The Sicilian (1984))
Sicilyalı, Mario Puzo'nun eserleri içinde bir köşe taşıdır. Bu kitapta; cinayetin, adaletin ve ihanetin romantik ve unutulmaz öyküsünü bulacaksınız... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Star Wars Karanlık Güc...
(Arkabahçe - 2009)
Star Wars Karanlık Gücün Yükselişi (Star Wars : Thrawn - Dark Force Rising (1992))
Star Wars - Thrawn Üçlemesi II İmparatorluk donanmasını eline geçiren acımasız savaş lordu amiral Thrawn, tüm gücüyle Yeni Cumhuriyet'i yok etme... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Bir Cinayetin Psikanalizi (Cep Boy) (The Interpretation of Murder (2006))
Bir Cinayetin Psikanalizi, 1909 yılında sıcak bir Ağustos akşamı Sigmund Freud'un, rakibi ve öğrencisi Carl Jung ile birlikte buharlı gemi George W... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Örümcek
(Altın - 2009)
Örümcek (Spider (2008))
20 yılda 16 cinayet!... Mükemmel derecede iyi planlanmış; tek bir iz bırakmadan... Adı, Black River Katili. Mesleğini bu seri katili bulmaya ada... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gizli Yediler İz Peşinde (Secret Seven On the Trail / The Secret Seven and the Railroad Mystery (1952))
Peter, Janet, Jack, Barbara, Pam, Colin ve George ile tanışın! Onlar Gizli Yediler her türlü sırrı her an çözmeye hazırlar! Tigger'ın Ahırı'n... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Afacan 5'ler Kaçakçılar Tepesinde (Five Go to Smuggler's Top (1945))
Afacan Beşler grubu -Julian, Dick, Anne, George ve Timmy- bu defa hep birlikte bir arkadaşlarını ziyaret için Kaçakçılar Tepesi'ne gidiyor. Bizim e... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kemikten Küle
(Artemis - 2009)
Kemikten Küle (Bones to Ashes (2007))
'İlk tanı?' 'Ayak parmaklarında deformasyon. Tarak kemiğinde hasar. Lokal enfeksiyon mevcut. Tüm vücudu etkileyen bir hastalık? Belki. Ölüm sonras... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Travma
(İnkılap - 2009)
Travma
Kapı ardına kadar açıldı. Bu sahneyi daha önce de çok görmüştüm. Manzaranın vahşeti yüreğimi kor gibi yaktı her zamanki dehşetiyle… Sevgilim o ince... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Güç Tuzağı
(Doğan - 2009)
Güç Tuzağı (Without Consent (2007))
Adli tabip Anya Crichton, Cinsel Suçlar Masası’nda özel danışmanlık görevini yürütürken bazı mağdurların durumu, her saldırısında biraz daha vahşil... (devamı)
1 Yorum
more_vert
Hafta Sonu
(Doğan - 2009)
Hafta Sonu (Das Wochenende (2008))
İşlediği cinayetler yüzünden yirmi yıldan fazla bir süre hapis yatan bir terörist, beklenmedik bir afla serbest bırakılır. Kız kardeşi, artık özgür... (devamı)
0 Yorum
Eski Sinagog Meydanı
(İletişim - 2009)
Eski Sinagog Meydanı
Almanya’nın Köln ve Freiburg kentlerinde geçen tekinsiz bir hikâye. Cesedi Ren Nehri’nden çıkan eski dazlak Kerstin… Kerstin’in cinayetten mahkûm s... (devamı)
0 Yorum
Piramitteki Esrarengiz Kız
Dört Kafadarlar Takımı bu kez Mısır'da! Bir macera filminin çekimi için Mısır'a gelen Dominik, piramitte esrarengiz bir kızla karşılaşır. Kendileri... (devamı)
0 Yorum
Karanlıktakiler Gözükmez (Die im Dunkeln sieht man nicht (1985))
Soğuk Savaş dönemini ele alan casus romanlarıyla tüm dünyada en çok okunan yazarlar arasında yer alan J. Mario Simmel, politik tavrı ile de etkin o... (devamı)

menu