Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

2022 Yılında Basılmış Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Labirent
(Perseus - 2022)
Labirent
Şiddet veya saldırganlık psikolojik, sosyolojik ve kültürel bir olgu olduğuna göre sadece yasalarla tedbir almak bu cinayetleri, tecavüzleri önleme... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tabut
(Pegasus - 2022)
Tabut (Der Sarg (2013))
Köln’de bir kadının diri diri gömüldüğü akılalmaz bir cinayet işlenir. Katil, polislere kadının gömüldüğü yere dair ipucu bırakmış olsa da polisl... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kırmızı Horoz Meyhanesi
(Akıl Fikir - 2022)
Kırmızı Horoz Meyhanesi
Gavur Memet kimdir? Aslen Bitlislidir. Küçük yaşta Sinop’a hicret etmiştir. 1327 Hicri (1909 Miladi) senesinde Sinop’ta vefat etmiştir. Gençlik ve ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Maça Valesi
(Alfa - 2022)
Maça Valesi (Пиковый валет (1999))
19. yüzyıl Rusya’sının sıradışı dedektifi Erast Fandorin zorlu bir düşmanla karşı karşıyadır. Devletin ileri gelenlerini, Moskova sakinlerini, hatt... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Dekoratör
(Alfa - 2022)
Dekoratör (Декоратор (1999))
Erast Fandorin, Karındeşen Jack’in Moskova’nın kenar mahallelerindeki acımasız ve insanlıkdışı suçlarını herkes için sona erdirmek amacıyla sahnede... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Son Bir Dakika
(Parola - 2022)
Son Bir Dakika (One Minute Out (2020))
Court Gentry, Hırvatistan'da üstlendiği bir görev esnasında bir insan kaçakçılığı operasyonunun izlerine rastlıyor ve sonrasında bu izlerin Balkanl... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kelebek Evi
(The Roman - 2022)
Kelebek Evi (Glazen vleugels - Glasvinge (2018))
Uluslararası çok satan yazar Katrine Engberg, 25 farklı dile çevrilen romanı Kiracı’dan sonra Kopenhag serisine Kelebek Evi ile devam ediyor. Kope... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kendi Kanım
(Mylos - 2022)
Kendi Kanım
Kendi Kanım Kahramanımız Julia, bu sayıda kendisini sıradışı bir olayın içinde buluyor. Birkaç hırsız, bir tüpbebek kliniğini basıp dondurularak s... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Yemek Hırsızı
(Mylos - 2022)
Yemek Hırsızı (Il ladro di merendine (1996))
Mutlaka okumanız gereken 50 polisiye yazarından biri,  İtalyan polisiyesinin ustası Andrea Camilleri. Andrea Camilleri ile bütünleşmiş, tüm dünyad... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tutsak
(Kırmızı Kedi - 2022)
Tutsak (The Kept Woman (2016))
Georgia Soruşturma Bürosu’ndan Will Trent ve ortakları metruk bir inşaat sahasında bir ceset bulur. Sıradan bir vaka gibi görünse de, cesedin eski ... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Beşinci Kadın
(Ayrıksı - 2022)
Beşinci Kadın (Den femte kvinnan (1996))
Afrika'da bir manastırda dört rahibe ve kimliği bilinmeyen bir kadın ölü bulunur. Boğazları kesilmiştir. Binlerce mil uzakta İsveç'te, birisi hunha... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Özgürlük
(Hep - 2022)
Özgürlük (Friheten (2020))
Sam Berger mutluluktan çok uzak... Molly Blom iz bırakmadan kaybolmuş, muhtemelen karnında Sam’in çocuğuyla birlikte. Sam polislikten ayrıldıktan s... (devamı)
0 Yorum
Kabus Sokağı
(İthaki - 2022)
Kabus Sokağı (Nightmare Alley (1946);)
Gölge 1 Gezici bir karnavalın yozlaşmış cennetinde, içindeki dehşetin yönlendirdiği Stanton Carlisle zengin olmak ve istediklerini kazanmak için i... (devamı)
0 Yorum
more_vert
İçimdeki Katil
(İthaki - 2022)
İçimdeki Katil (The Killer Inside Me (1952))
Gölge 2 Teksas’ın küçük bir kasabasında şerif yardımcısı olan Lou Ford herkesin sevdiği biridir. Ancak basmakalıp sözlerinin ve insanı rahatlatan ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Bir Dünya Dert
(İthaki - 2022)
Bir Dünya Dert (A World of Trouble (2014))
Bunun bir rüya olduğunu, gözlerimi sıkıca kapatıp açarsam her şeyin eskisi gibi olacağını düşünmeye çalışıyorum.” Kıyamete on dört gün kaldı. Uzay... (devamı)
0 Yorum
more_vert
İz Sürücü
(İthaki - 2022)
İz Sürücü (The Searcher (2020))
Amerikalı emekli polis Cal Hooper, İrlanda’da bir köye yerleşir. Satın aldığı evin tamiratıyla ilgilenmek, dağlarda gezinmek, dedektiflik içgüdüle... (devamı)
0 Yorum
Gizemli Cinayetler - Çin Mahallesi'ndeki Sır (Il mistero di Chinatown (2021))
Malpensa yakınlarındaki bir hastanede patalog olarak çalışan Tommy Davies, Milano’dan Pekin’e uçan ve birkaç gün sonraki dönüş uçuşundan inemeden ö... (devamı)
0 Yorum
13. Hücre Problemi (The Problem of Cell 13 (1905))
(devamı)
0 Yorum
more_vert
Karanlık Sır
(Ephesus - 2022)
Karanlık Sır (What Remains (2015))
Met’in en önemli dedektiflerinden biri olan Colm Healy’nin bir anne ve ikiz kızlarının çözümlenemeyen cinayeti yüzünden kariyeri bitme noktasına ge... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gecenin Gözleri
(Ephesus - 2022)
Gecenin Gözleri (Broken Heart (2016))
Bir kadın Somerset kıyısında bulunan gözlerden uzak bir sahil kasabasına gider. Kamera kayıt sisteminde kadının aracıyla park alanına girdiği ancak... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Bu Başı Ne Yapalım?
(İthaki - 2022)
Bu Başı Ne Yapalım?
“Orada Fafa... Sarı çantada ve kanlar içerisinde, orada...”“Kan içerisinde mi? Neler söylüyorsun Fatoş?”“Aralık gözleri insana bakıyor Fafa, kızıl ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tacizci
(Doğan - 2022)
Tacizci (Stalker (2014))
İzlendiğinden haberi olmayan genç bir kadının, evindeyken uzaktan çekilmiş videosu İsveç polisine gönderilir. Kısa bir süre sonra, kadının cesedi b... (devamı)
7.2 Puan -
2 Yorum
more_vert
Kara Büyü
(Panama - 2022)
Kara Büyü (Maléfices (2004))
Önce bir işçi, yüzü dehşet içinde ölü bulunur. Katilden hiçbir iz yoktur. Aynı günlerde, geceyarısı kadınlar uyuyan kocalarının yanındayken kaybolm... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölüm Gece Gelir
(Koridor - 2022)
Ölüm Gece Gelir (A Tap on the Window (2013))
Özel dedektif Cal bir gece eve dönerken, yağmurdan sırılsıklam olmuş genç bir kız arabasının camına vurup onu gideceği yere bırakmasını istediğ... (devamı)

menu