Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

2010 Yılında Basılmış Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Karanlık Çökmeden Evde Ol! (Home Before Dark (2008))
Karanlık Çökmeden karmaşık, titizlikle araştırılmış ve ustaca yazılmış klasik bir gerilim romanı. Yazar bu türü siberâleme taşıyarak dehşet duygusu... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Noel Kekinin Gizemi
(Altın - 2010)
Noel Kekinin Gizemi (The Adventure of the Christmas Pudding (1960))
5 Hercule Poirot, 1 Jane Marple öyküsü İngiltere'nin kırsal kesiminde Noel zamanı bir ev düşünün. Şöminede odunlar çıtır çıtır yanıyor, birbirinde... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yabancı Cisim
(İnkılap - 2010)
Yabancı Cisim (Foreign Body (2008))
Tıbbi gerilim romanları ustası Robin Cook'un bu tüyler ürpertici yeni romanının kahramanı, yabancı bir ülkenin hastanelerinde yaşanan, nedeni anlaş... (devamı)
0 Yorum
Star Wars Klon Savaşları 4 – Aydınlık ve Karanlık (Star Wars : Clone Wars - Light and Dark (2004))
Jedi Ustası Quinlan Vos için tüm hayatını bu ilkeye göre yaşamaktadır. Jedi Düzeni'nin en usta casuslarından biri olan Vos hayatının en zor görevin... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Karanlığa Yolculuk
(Doğan - 2010)
Karanlığa Yolculuk
“Gelin peşimden, karanlığa yolculuk başlıyor… Her adımda bir suç aydınlanıyor…” Deliller hep doğruyu söyler. Deliller unutmaz, şaşırmaz, caym... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölümün İzleri
(Kırmızı Kedi - 2010)
Ölümün İzleri
Issei Sagawa öldürdüğü insanların etinin çiğ ton balığına benzediğini söylemişti. Kari Decke yakalanana kadar yaklaşık 289,5 kilogram insan eti yem... (devamı)
0 Yorum
Diabolik 2 - Diabolik ...
(Gerekli Şeyler - 2010)
Diabolik 2 - Diabolik ve Ginko Anılar Fırtınası (Diabolik - Tempesta di Ricordi)
İtalya'nın en ünlü ve en çok satan çizgi orman dizilerinden Diabolik müthiş nefes kesen maceralarıyla Türkiye'de... Kaliteli bir polisiye çizgiroma... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Karanlığın Sol Eli
(Ayrıntı - 2010)
Karanlığın Sol Eli (The Left Hand of Darkness (1969))
Hainish 04 "Bilim-kurgu"nun en önemli iki ödülü olan Hugo ve Nebula'yı kazanarak kısa zamanda türünün klasikleri arasına giren "Karanlığın Sol E... (devamı)
0 Yorum
more_vert
25. Saat
(Koridor - 2010)
25. Saat (The 25th Hour (2001))
Eski uyuşturucu satıcısı Monty Brogan’ın süresi dolmaktadır. Yirmi dört saat sonra, Otisville Cezaevi’nde yedi yıllık cezasını çekmek üzere New Yor... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kulüp Ölüsü
(Artemis - 2010)
Kulüp Ölüsü (Club Dead (2003))
Biricik sevgilinizin başının belada olduğunu düşünürken, beyefendiyi bir başkasıyla, iş üzerinde yakalasanız ne yapardınız? Sookie Stackhouse... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Star Wars - Karanlık Ç...
(Arkabahçe - 2010)
Star Wars - Karanlık Çırak (Star Wars : Jedi Academy - Dark Apprentice (1994))
Jedi Akademi Üçlemesi 2. Kitap İmparatorluktan geriye kalanlarla sürdürdüğü savaşta Yeni Cumhuriyet yenilgi üzerine yenilgi yaşamaya devam ederk... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gizli Ortaklık
(Altın - 2010)
Gizli Ortaklık (The Front (2008))
Massachusetts eyaleti dedektiflerinden Win Garano’ya zorlu bir görev verilir. Genç bir kadın olan görme engelli Janie Brolin 1962 yılında tecavüze ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hedef
(Tudem - 2010)
Hedef (Target (2006))
Sır Açığa Çıkıyor, Takip Devam Ediyor Jimmy, hurda yığınının içinde çırpınıyordu, ama hurdalar, büyük bir kuvvetle çalkalanıyordu. Öğütücü Jimmy... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kalbimin Sesi
(Mavi Ağaç - 2010)
Kalbimin Sesi (Just Take My Heart (2009))
Broadway’in en parlak yıldızlarından biri olan Natalie Raines, büyük bir rastlantı sonucu, eski ev arkadaşını kimin öldürdüğünü bulur ve birçok kiş... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Otuz Dokuz Basamak
(Altın Bilek - 2010)
Otuz Dokuz Basamak (The Thirty-Nine Steps (1915))
Gölge 4 Richard Hannay, Londra'daki evine giderken canının çok sıkıldığını hissediyordu. İngiltere'de heyecan verici hiçbir şeyin olmadığını düşün... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kusursuz Tuzak (Cep Boy) (Say Goodbye (2008))
'Ürkütücü! Kalpleri durduran, muhteşem bir gerilim.' -Harlan Coben 'Tüyler ürpertici' -People Magazine 'Duygu yüklü bir gerilim.' -Chicago... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
İkiz Bedenler
(Martı - 2010)
İkiz Bedenler ( Body Double (2004))
Rizzoli & Isles 4 Dr. Maura Isles, deyim yerindeyse hayatının en tehlikeli olayına tanık olmak üzeredir. Yüzleşeceği seri katil beraberinde ço... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kayıp
(Martı - 2010)
Kayıp (Long Lost (2009))
Myron Bolitar 9 Myron Bolitar, ihtiras dolu ilişkilerinin ardından Terese Collins’ten haber almayalı yaklaşık on yıl olmuştu ve Paris’ten gelen te... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kuşku
(Martı - 2010)
Kuşku (Fear (2006))
Hiçbir şeyden korkmuyorsun... Ya peki ölüm seni adım adım takip ediyorsa... Hayatınızın en kötü anını unutabildiğinizi hayal edin... Miles Ke... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Karnavalın Efendisi
(Doğan - 2010)
Karnavalın Efendisi (The Carnival Master (2008))
Bugün ben yine PALYAÇOYUM ve yine uyandım... Tekrar uyanmış olmak tuhaf... Son uyanışımdan beri çok zaman geçti ve uyanmışsam karnaval yakın demekt... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tetikçi
(Epsilon - 2010)
Tetikçi (Garden of Beasts (2004))
Epsilon okurları Jeffery Deaver’ı bu kez Tetikçi adlı romanıyla okuyacak! Dönemin etkileyici detayları, mükemmel bir şekilde betimlenmiş mekânlar, ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kan Kokusu
(Kyrhos - 2010)
Kan Kokusu (Der Duft des Blutes (2003))
Hemen hemen dört yüz yaşındaki Vampir Peter von Borgo, her akşamki gibi, Hamburg'un Speicherstadt'ındaki ikametgâhında uyanır ve hemen canlanır. Ha... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Bay Miller
(Okuyan Us - 2010)
Bay Miller (De macht van meneer Miller (2005))
(Yasadışı Yaşamak İçin Dürüst Olmalısın) “…Bildiklerimi kafamda toparlamaya çalıştım. İnternette esrarengiz bir web sayfasına rastlamıştım. Aslı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Son Hamle
(Turkuvaz - 2010)
Son Hamle (Zugzwang (2006))
Yıl 1914; yer Sen Petersburg. Bolşevik Devrimi öncesinde devrimci gruplarla, çar taraftarlarının çatıştığı, çalkantılı bir dönem… Kent, önemli b... (devamı)

menu