Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

2008 Yılında Basılmış Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Katilin Yedi Günü
(Siren - 2008)
Katilin Yedi Günü (The Seven Days of Peter Crumb (2007))
''Benim adım Peter Crumb. İyi bir adam değilim. Kötü bir adam da değilim. Yedi gün içinde ölmüş olacağım. Yedi gün içinde ölmüş olacağım, ama b... (devamı)
8.9 Puan -
0 Yorum
Lord Edgware’i Kim Öldürdü? (Lord Edgware Dies / Thirteen at Dinner (1933))
Jane, kocası ile arasının açıldığını ve ondan kurtulabilmek için cinayeti bile göze alabileceğini söylediğinde Dedektif Poirot da oradaydı. Şimdi, ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
9. Rüya
(Doğan - 2008)
9. Rüya (Number9dream (2001))
Yirmili yaşlardaysanız, paranız yoksa ve güvenebileceğiniz tek kişi John Lennon’sa bir şehir son derece karmaşıktır. İsmini bile bilmediği babas... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Terör
(Artemis - 2008)
Terör (The Terror (2007))
“Dan Simmons’ın etkisinden kurtulamıyorum, kendimden geçtim.” -Stephen King "Dan Simmons çok başarılı." -Dean Koontz "Dan Simmons, her ayrınt... (devamı)
0 Yorum
more_vert
5. Atlı
(İnkılap - 2008)
5. Atlı (The 5th Horseman (2006))
Yazarlar: James Patterson, Maxine Paetro San Francisco'daki hastanelerden birinde yatan genç anne iyileşmek üzereyken aniden nefesi kesilir: Yar... (devamı)
0.0 Puan -
2 Yorum
more_vert
Gölgeleri Öldürmek
(Doğan - 2008)
Gölgeleri Öldürmek (Killing The Shadows (2000))
"Bu Sefer Beni Görmezden Gelemeyecekler. İsimlerini Kanla Yazacağım." Gerçek ile kurgu arasındaki çizgide elini kolunu sallayarak dolaşan bir ka... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Mavi Bölge
(Merkez - 2008)
Mavi Bölge (The Blue Zone (2007))
Kate Raab, herşeye sahip olduğunu düşünüyordu: Parlak bir kariyerin başlangıcındaydı, sevgi dolu bir ailesi vardı ve âşık olduğu adamla evlenmeyi p... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölüm Adası
(Bilge Kültür Sanat - 2008)
Ölüm Adası (Dark Harbor (2006))
Avukat Stone Barrington'ın kuzeni Dick Stone, eşi ve kızıyla birlikte Maine Adası'ndaki evlerinde ölü bulunmuştur. Yerel yetkililere göre Dick Ston... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Mozaik Cinayetler
(Koridor - 2008)
Mozaik Cinayetler (The Third Heaven Conspiracy / The Mosaic Crimes (2007))
Floransa, Haziran 1300. Yüzü kireçle kaplı bir ressamın cesedi, tamamlamak üzere olduğu mozaiğin yanında bulunur. Floransa'nın yeni prioresi (ve bi... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gizli Dosya
(Pentagram - 2008)
Gizli Dosya (Le Dossier du Bateleur (2007))
Gizli Örgüt adlı romanın devamı… Maceraperest, olmadık işlere girişiyor; Başından büyük işlere… Önceleri sakin gibi görünen serüven sonradan bi... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ölü veya Diri
(Evrim - 2008)
Ölü veya Diri
Dördü erkek biri kadındı. Ve beş yıl önce Özel Tim'deki görevlerinden ayrılmışlardı. Ama kader onları bir kere daha bir araya getirdi... Beş sen... (devamı)
0 Yorum
Kızıl Nisan
(Doğan - 2008)
Kızıl Nisan (April Rojo (2006))
2006 Alfaguara Roman Ödülü Peru… Sarsıntılı yılların ardından Aydınlık Yol yenilmiş, militanları tutuklanmış, tutuklanmamış olanlar da yeraltın... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Jamaika Hanı
(Merkez - 2008)
Jamaika Hanı (Jamaica Inn (1936))
Annesi ölünce kimsesiz kalan Mary Yellan, kocasıyla birlikte Jamaika Hanı'nı işleten teyzesinin yanına yerleşmek zorunda kalır. Çevre halkı tarafın... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Saatçi
(Epsilon - 2008)
Saatçi (The Cold Moon (2006))
Lincoln Rhyme 7. kitap Soğuk bir Aralık ayı... New York sokakları. Aynı gece içinde işlenen iki korkunç cinayet. Katilin olay yerine bıraktığı, ... (devamı)
0 Yorum
Vaşington Portakalı
Komplo Üçlemesi Tamamlandı! Elinizden bırakamayacağınız bir "küresel terörizm" romanı! Saddam Hüseyin'in kimyasal silahları hiçbir yerde bulu... (devamı)
0 Yorum
more_vert
İfrit Kutusu
(Altın - 2008)
İfrit Kutusu (The Malice Box (2007))
7 Sınaf 7 Anahtar 7 Gün Ve Dünyayı Kurtaracak 1 Fırsat Robert Reckliss kendisine gönderilen esrarengiz kutunun yaşantısını altüst edeceğinden... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Dans Eden Adamlar
(Martı - 2008)
Dans Eden Adamlar
“Evet gerçekten de son derece ilginç,” dedi Holmes. “İlk bakışta bir çocuğun elinden çıkmış gibi görünüyor. Çizildikleri sayfa boyunca dans eden bi... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gümüş Şimşek
(Martı - 2008)
Gümüş Şimşek (The Adventure of Silver Blaze (1892))
Hadise Yayınevinin toplam 10 eserden oluşan "Şarlok Holmes'un Maceraları" serisinin 6. kitabı. (devamı)
0 Yorum
more_vert
Ex Libris
(Yapı Kredi - 2008)
Ex Libris (Ex-Libris (1998))
1660 Londra... Münzevi kitapçı Isaac Ichbold'un yaşamı aldığı esrarengiz bir mektubun ardından altüst olur. Kent dışındaki bir malikanenin sahibe... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Louis Drax'ın Dokuzunc...
(Yapı Kredi - 2008)
Louis Drax'ın Dokuzuncu Canı (The Ninth Life of Louis Drax (2004))
Başına sürekli olmadık şeyler gelen, “kazakolik” bir çocuğun hikâyesi Louis Drax’ın Dokuzuncu Canı. Dokuzuncu yaşgününde ailesiyle gittiği piknikte... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Apartman Boşluğu
(Oğlak - 2008)
Apartman Boşluğu
İkinci kahvem gelince kulaklıkları cebimden çıkartıp Ceren'e uzattım. İki beyaz kordonun ucuna bağlı minik hoparlörleri eline aldı. En hayati iki i... (devamı)
0 Yorum
Komutan Alatriste
(Yapı Kredi - 2008)
Komutan Alatriste (El capitán Alatriste (1996))
Komutan Alatriste çoksatan kitapların yazarı Arturo Pérez-Reverte'nin tarihi roman dizisinin ilk kitabı. Roman 17. yüzyılda, İspanya'nın en güçlü o... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kızımı Kurtarın
(Artemis - 2008)
Kızımı Kurtarın (Gone, Baby, Gone (1998))
Dört yaşındaki Amanda Kerlin iz bırakmadan sırra kadem basmış ve günler sonra bile polis hâlâ bir sonuca ulaşamamıştı. Bostonlu özel dedektifler Pa... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Rüzgarın Çığlığı (The Wailing Wind (2002))
"Joe Leaphorn and Jim Chee" serisinin 9. kitabı. Memur Bernadette Manuelito'ya göre, kamyonetin ön koltuğunda kıvrılmış yatan adam, içkiyi fazla... (devamı)

menu