Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Zeliha İyidoğan Babayiğit Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
Dune Makinelerin Seferi
İnsanoğlunun yıldız sistemlerine yayılan Eski İmparatorluğunu yıkan bir avuç hırslı insan kendi hırslarının kurbanı olur ve bilgisayar ebedizihin O... (devamı)
0 Yorum
Dune Butleryan Cihadı (Butlerian Jihad (2002))
Frank Herbert'ın klasik Dune dizisinde anlatılan olayların bin yıl öncesine uzanan günler... İnsanları makine efendilerinin elinden kurtararak özgü... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Bahçıvan
(Altın - 2001)
Bahçıvan (The Constant Gardener (2000))
Justin Quayle Kuzey Kenya'da görevli bir diplomattır. Boş zamanlarında amatörce bahçıvanlık yapmaktadır. Ancak, karısının hunharca bir cinayete kur... (devamı)
9.2 Puan -
4 Yorum
more_vert
Kaybolan Işık
(Altın - 2006)
Kaybolan Işık (Lost Light (2003))
Harry Bosch Serisi #9 Yalnızca para gerçekti!Los Angeles Polis Merkezi dedektiflerinden Harry Bosch dört yıl önce öldürülen yönetmen yardımcısının... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Dilek Kuyusu
(Altın - 2001)
Dilek Kuyusu (Wish You Well (2000))
Duygusal tasvirler, zarif bir mizah anlayışı ve çarpıcı karakterlerle süslenen Dilek Kuyusu David Baldacci'nin Virginia kırsalına ve geçmişin zorlu... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
Şike
(Altın - 1999)
Şike (The Winner (1997))
(devamı)
0 Yorum
more_vert
Kurtarıcı
(Altın - 2000)
Kurtarıcı (Saving Faith (1999))
Virginia'nın kuzeyinde bulunan ıssız bir bölgedeki küçük bir ev bütün karmaşık sırların açıklanacağı dakikalara tanıklık edecekti. Son model tek... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kaçınılmaz Adalet
(Altın - 2000)
Kaçınılmaz Adalet (A Certain Justice (1995))
Hoşgörü ve umut kenti San Francisco'da bir beyaz öldürülmüş, günahsız bir siyah linç edilmişti. Umut kentinin mutsuz insanları, hoşgörüsüzlüğün kar... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
Bir Katilin Anatomisi (Karındeşen Jack) (Portrait of a Killer: Jack the Ripper - Case Closed (2002))
1888 Ağustosu'ndan Kasım ayına dek Londra'nın Whitechapel semtinde yedi kadın katledildi. Bu tüyler ürpertici cinayetler Doğu Yakası'nda panik ve k... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Risk
(Altın - 2007)
Risk (At Risk (2006))
Ulusal Adli Tıp Akademisi'nde bir kursa katılmış olan Massachusetts Eyaleti Dedektifi Winston Garano diğer adıyla Geronimo, Tennessee'nin Knoxville... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Otopsi
(Altın - 1997)
Otopsi (Postmortem (1990))
İKİ ÖDÜLLÜ ROMAN Patricia Cornwell; gerilim romanı türünde Amerika'da Edgar, John Creasy, Anthony ve MacAvity, Fransa'da Pirx du Roman d'Aventure ... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Kanıt
(Altın - 1998)
Kanıt (Body of Evidence (1991))
Beryl Madison biri tarafından gizlice izleniyordu. Tanımadığı kişinin iğrenç telefonlarından rahatsız olan kadın, Key West'e kaçar. Ancak, bir süre... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Ölüm Zinciri
(Altın - 1999)
Ölüm Zinciri (All That Remains (1992))
Dr. Kay Scarpetta, genç âşıkları hedef seçerek seri cinayetler işleyen bir katilin peşindedir. O güne kadar dört çift ortadan kaybolmuştur. Katilin... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
Yoksullar Mezarlığı (From Potter's Field (1995))
Polisiye gerilimin yeni ismi Patricia Cornwell; Edgar, John Creasey, Anthony ve MacAvity ile macera romanları (Prix du Roman d'Aventure) ödüllerin... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Başlangıç Noktası
(Altın - 2000)
Başlangıç Noktası (Point of Origin (1998))
Dr. Kay Scarpetta, cinayet delillerini yakarak ortadan kaldıran acımasız bir katille karşı karşıyaydı. Eski düşmanı Carrie Grethen'in de bir şekild... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Son Durak
(Altın - 2005)
Son Durak (The Last Precinct (2000))
Patricia Cornwell, tüyler ürpertici bir cinayet romanı ile bir kez daha okurları ile buluşuyor. Adli tıp doktoru Kay Scarpetta, gecenin bir vakti e... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sinek.
(Altın - 2006)
Sinek. (Blow Fly (2003))
Patricia Cornwell olağanüstü güçlü, dinamik bir karakter yaratmış. Adeta elle tutulacak kadar canlı ve gerçek. Scarpetta dizisi okurları, yazarın k... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Limon Çiçeği
(Kelebek - 2002)
Limon Çiçeği (Tully (1994))
Tully Makker varoşlarda dünyaya gelmiş ayakları yere sağlam basan, genç bir kadındır. Dostluk ve sadakat gösterildiğinde sonsuza dek karşılık ve... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Deniz Avcıları
(Altın - 2003)
Deniz Avcıları (The Sea Hunters: True Adventures With Famous Shipwrecks (1994))
İnsanlık, geçmişten şimdiye pek çok deniz kazasına tanıklık etti. Örneğin; yanarak batan bir buharlı gemi, uçurumdan yuvarlanarak ortadan kaybolan ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yılan
(Altın - 2000)
Yılan (Serpent (1999))
Nantucket'in soğuk sularında yatan Andrea Doria'yla beraber gömülen sırrı çok az kişi biliyordu. Bu sırrın ortaya çıkması, belki de dünya tarihinin... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Beyaz Ölüm
(Altın - 2004)
Beyaz Ölüm (White Death (2003))
NUMA'nın Özel Görevler Ekip Şefi Kurt Austin, çok özel bir görevle karşı karşıyadır. Pek çok insanın ölümü ve korkunç bir çevre felaketiyle sonuçla... (devamı)
0 Yorum
Altın Buda
(Altın - 2005)
Altın Buda (Golden Buddha (2003))
Deniz Avcıları adlı belgesel eserin yazarları olan Clive Cussler ve Craig Dirgo, bu kez, Altın Buda isimli soluk kesen bir macera romanı ile okurla... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kükreyen Deniz
(Altın - 1998)
Kükreyen Deniz (Flood Tide (1997))
Yarattığı efsanevi kahraman Dirk Pitt'le aynı paralelde yaşam süren Clive Cussler, gönüllü ekibiyle altmıştan fazla tarihi değeri olan batık gemi ç... (devamı)
0 Yorum
Cengiz Han'ın Hazinesi (The Treasure of Khan (2006))
Dirk Pitt ve Al Giordino Sibirya’nın buz tutmuş göllerinden Gobi Çölü’nün sıcak kumlarına dek uzanan bir alanda bin bir türlü entrika, macera ve öl... (devamı)

menu