Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Nazan Tuncer Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Saklı Dünya
(Altın - 2001)
Saklı Dünya (The Sky Is Falling (2000))
Herkes tarafından sevilen Winthrop'lar; görkemli yaşam biçimleri, karizmatik kişilikleri ve toplum yararına yaptıkları yardımlar nedeniyle Amerika'... (devamı)
0.0 Puan -
2 Yorum
more_vert
Kumsaldaki Timsah
(Oğlak - 2006)
Kumsaldaki Timsah (Crocodile on the Sandbank (1975))
Bir uluma, gerçek bir hayvan ulumasıyla, oda adeta sarsıldı. Ulumanın nereden geldiğini anlayabilmek için kendimi toparlamama fırsat bulamadan, üze... (devamı)
0.0 Puan -
2 Yorum
more_vert
Firavunların Laneti
(Oğlak - 2006)
Firavunların Laneti (The Curse of the Pharaohs (1981))
"Bu insanlar firavunun lanetiyle mi vahşice katledildiler? Eğer öyleyse..." Emerson cümlenin burasında ara verdi. İnsanlar gözlerini kırpmadan ona ... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Beyaz Zambak
(İnkılap - 1997)
Beyaz Zambak (Lily White (1996))
Beyaz Zambak, Torkelson olayının derinliklerindeki hile ve Lee'nin özel hayatında uğradığı ihaneti çok güzel geçişlerle birbirine bağlanmaktadır. Y... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Timsahkuşu
(İnkılap - 1993)
Timsahkuşu (The Crocodile Bird (1993))
Liza'nın dünyası, akşam karanlığı çöküp etraf sessizliğe büründüğünde yıkılmıştı. Annesi Eve, Liza'ya kentten oldukça uzakta bulunan bir malikanen... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Salkım Söğüt
(İnkılap - 2005)
Salkım Söğüt (Willow (2002))
Servet. Göz kamaştıran partiler. Ünlü kişiler Bunlar Willow De Beers'in rüyalarında bile görmediği şeylerdir. Üvey babasının günlüğünü okuyup, kork... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Lanetli Orman
(İnkılap - 2005)
Lanetli Orman (Wicked Forest (2002))
Gerçek kimliğini keşfettikten sonra Willow De Beers Kuzey Carolina'dan ayrılır ve öz annesiyle üvey kardeşinin yanına, Palm Beach, Florida'ya taşın... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kötü Tohum
(İnkılap - 2006)
Kötü Tohum (Twisted Roots (2002))
Dışarıdan bakınca, Hannah Eaton, varlıklı insanların yaşadığı Florida Palm Beach'de tanınmış bir psikolog olan annesi Willow ve üvey babasıyla birl... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Rain
(İnkılap - 2003)
Rain (Rain (2000))
Gettoda büyüyen Rain Arnold, iyi bir evlat olmak için elinden gelen bütün çabayı gösteren bir insan, aynı zamanda çalışkan bir öğrencidir. Cüretkâr... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Şimşek
(İnkılap - 2003)
Şimşek (Lightning Strikes (2000))
Rain, yuvam diyebileceği bir yer arıyordu. Fakat gecenin korkunç karanlığı çöktüğü zaman saklanacak bir yer bulamıyordu... (Arka Kapak'tan) (devamı)
0 Yorum
more_vert
Fırtına
(İnkılap - 2003)
Fırtına (Eye of the Storm (2000))
Korkunç bir fırtınanın ortasında yapayalnız kalan Rain, umutsuzluklar içerisinde bocalarken, Hudson servetinin bile geri getiremeyeceği pembe rüyal... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gökkuşağı
(İnkılap - 2004)
Gökkuşağı (The End of the Rainbow (2001))
Rain'in macerası Gökkuşağı'nda devam ediyor... Hudson ailesinin kaderi geçmişin gölgelerinde yaşamaya mı mahkumdur? Güneş bulutların arasından ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Muhbir
(Oğlak - 2007)
Muhbir (Yesterday's News (1989))
Onu evde bulacağını nereden bildin? Telefona cevap vermemişti." "Belki yanında biri var diye düşündüm. Telefonlara cevap vermediği zaman hep böy... (devamı)

menu