Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Barış Sever Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Kan Hasadı
(Pegasus - 2013)
Kan Hasadı (Blood Harvest (2010))
Bir süredir seni izliyor… Onunla yüzleşmekzorundasın.Hayallerindeki hayata kavuştuğunu düşünen mutlubir aile, küçük çocukları pençesine alan şeytan... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Zindan
(Pegasus - 2016)
Zindan (The Dead Room(2009))
Beş yıldır kayıp bir kadın onu bulan bir olay yeri inceleme uzmanı ve ikisinin de ölmesini isteyen bir seri katil On altı yaşındaki bir genç kız... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tuzak
(Pegasus - 2017)
Tuzak (Honningfellen(2007))
Genç bir kadın ölü bulundu Küçük bir çocuk iz bırakmadan ortadan kayboldu Felaket adım adım yaklaşıyor Mattson Vera, okuldan çıkan çocuklar... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Rehine
(Pegasus - 2017)
Rehine (Paradisoffer / Hostage (2014))
Fredrika Bergman ve Alex Recht Serisi 4 New York’a giden kalabalık bir jumbo jet Stockholm’den kalkış yaptıktan kısa süre sonra uçağın tuvaletleri... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Azap Çukuru
(Pegasus - 2018)
Azap Çukuru
Katil, çocukluğunda maruz kaldığı aşağılanma yüzünden içinden taşan öfkeyle başlatmıştı her şeyi. Geçmişiyle baş etme yollarından biri, başına gele... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Açlık Ateşi
(Pegasus - 2018)
Açlık Ateşi (Hungerelden)
Hafızasının boşluklarını doldurma arzusunun körüklediği açlık ateşiyle başlattı her şeyi ve bilinçaltının derinliklerindeki huzursuz ruhları teskin... (devamı)
0 Yorum
more_vert
İntihar Okulu
(Pegasus - 2019)
İntihar Okulu
  Genç ve güzel bir kadın kendisini yaktıktan sonra alevler içinde Cambridge Üniversitesi’nin tarihî yemek salonuna girer. Üniversitede sıra dış... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Dul
(Pegasus - 2016)
Dul (The Widow (2016))
Sevgi dolu bir koca mı,Yoksa kalpsiz bir çocuk katili mi?Gerçeği yalnızca o biliyor.Çocuk sahibi olmak için çıldıran bir kadın ve çocuk katili oldu... (devamı)

menu