Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Ren Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
more_vert
Donmuş
(Ren - 2016)
Donmuş (Frozen (2005))
Yürüyen Ölüler'in Yazarından 'Mükemmel Kurban' Serisinin İlk Kitabı DONMUŞ Altı bin yıl önce gerçekleşen tuhaf, ayinsel bir cinayet... Buzun i... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kızıl Dosya
(Ren - 2017)
Kızıl Dosya (A Study in Scarlet (1887))
Katil, hayatın renksiz kumaşına kızıl bir iplik örüyor. Bizim görevimiz onu ortaya çıkarmak, diğerlerinden ayırmak ve her bir santimetrekaresini gö... (devamı)
0.0 Puan -
2 Yorum
more_vert
Operadaki Hayalet
(Ren - 2019)
Operadaki Hayalet ( Le fantôme de l' Opéra (1910))
Mösyö Richard ile Mösyö Moncharmin Opera Binası'nın sorumlu müdürleri olarak göreve başlamaya hazırlanırken seleflerinin onlara "Opera Hayaleti"ni ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kayıp Kurban
(Ren - 2016)
Kayıp Kurban
"Tanrım, uyanabilseydim keşke.Çünkü nasıl olduğunu bilmeden düş görüyorum.Ve fena sarsılıyor ruhum, atılmasın diye yanlış bir adım.O unutulan ölü, ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kayıp Ruh Yitik Beden
‘‘Biz, çoğu kimseye nasip olmayan bir sevginin kahramanlarıydık.”       “Kimdim? Neydim ve neyle boğuşuyordum? Belki de anlatmalıydım. Kim bili... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Kıyam Zamanı
(Ren - 2020)
Kıyam Zamanı
Ve anladı ki insan; şeytan aslında hiç var olmadı. Herkesin şeytanı kendi içinde onunla beraber doğup büyüdü. Kiminin şeytanının adı hırs, para, şe... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Karanlık Kalp
(Ren - 2019)
Karanlık Kalp
Belki bir gün. Belki. Eğer tüm parçalar yerine oturup hayatı uzak ufka uzanan deniz gibi dümdüz olursa belki o zaman giderdi." Doon Abbey manastır... (devamı)

menu