Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

2024 Yılında Basılmış Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Öldüren Nezaket
(Olimpos - 2024)
Öldüren Nezaket
Sana özel olduğunu söyler…Ingrid Lewis duruşma avukatıydı, zorlu müvekkillerle baş etmeye alışkındı ama John Webster hiçbirine benzemiyordu.Ingrid... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gün Yıldızı
(Kapı - 2024)
Gün Yıldızı
1944 yılı... İkinci Dünya Savaşı’nın tüm şiddeti ile devam ettiği günler. Bulgaristan topraklarında ortağı Almanya’nın askerleri cirit atmakta. Anc... (devamı)
0 Yorum
İskelet Yüzdeki Damga
(devamı)
0 Yorum
35 - 41 Hayat Anahtarı
Ha hayattayken ayakta, yolda yürürken üstünde taşımışsın ölü toprağını, ha göçtüğünde mezarında yatarken taşımışsın kendi ölünün toprağını.İşte uya... (devamı)
0 Yorum
Yalnız Kadın Cinayetleri
Genç kız gazetelerde sadece cinayet haberlerine göz atıyor, televizyonda cinayete dair haberlere rastlarsa sesi açıyordu. Sekreter kızın boğularak ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Karanlıkta Dolaşan
(Xlibris - 2024)
Karanlıkta Dolaşan
Sırlar Serisi yeni bir gizemle devam ediyor. Yağmuroluğu Mahallesi’nde yarasalar huzursuz, kan donduran söylentiler kulaktan kulağa yayılıyor. Terk... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kıyamet Mabedi
(Pegasus - 2024)
Kıyamet Mabedi
KORKU ÜSTADI ADAM NEVILL’DEN, AUGUST DERLETH ÖDÜLÜ SAHİBİ, TÜYLER ÜRPERTİCİ, DEHŞET VERİCİ BİR ROMAN PEŞİNİ ASLA BIRAKMAYACAKLAR… Kıyamet Mabedi. C... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sakin Adamın On Günü
(İletişim - 2024)
Sakin Adamın On Günü
"Gelecekten daha büyük, daha tehlikeli serüven var mı? Çaresizim: Şimdilik hayata itaat edeceğim. Sonrası? Kim bilir belki kendimi ikna edecek şöyl... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Melunlar Sofrası
(Pegasus - 2024)
Melunlar Sofrası (Banquet for the Damned)
ÖDÜLLÜ KORKU USTASI ADAM NEVILL’DENBAŞ DÖNDÜRÜCÜ BİR GERİLİM!  Profesör Coldwell’in ruhlarla konuşabildiğine çok az kişi inanmaktadır. Fakat İskoçy... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Cani
(Pegasus - 2024)
Cani (Like This, For Ever / Lost (2013))
Katil sandığından çok daha yakında... On bir yaşındaki Barney, bir dizi cinayete kafayı takmış durumda. Tüm kurbanların tıpkı kendisi gibi erkek ço... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gölge İncil'in Azizleri (Saints of the Shadow Bible (2013))
Rebus göreve geri döner, fakat bunun için daha düşük bir rütbeye razı olmak zorunda kalır. Bir araba kazası hakkında soruşturma yaparken, otuz yıl ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Baba
(Fantastik - 2024)
Baba
“Kuklacı”, “Kâhin” ve “Yargıç” romanlarıyla polisiye edebiyatımıza yeni bir soluk getiren Günay Gafur’dan heyecan dolu bir suç ve gizem romanı daha... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
Yedikollu Şamdan’ın İzinde
Yazılmayanı yazmak cesaret işidir! Bin yıllardır kayıp, som altından yapılmış bir şamdan. Şamdanın peşinde olan gizemli eller. Bu gizemli eller t... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Seri Katil Hikayesi
(Mahzen - 2024)
Seri Katil Hikayesi
Altı kitap ve altı cinayet…Kuzgun Asaf tüm olacaklardan habersiz polisiye tarzında yazdığı kitaplarla dünyaya ün salmış başarılı bir yazardır. Bir ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kaza
(Koridor - 2024)
Kaza
Müteahhit olan Glen`in işleri konut kriziyle sarsılmıştır ve eşi Sheila, iyi bir iş bulma şansını artırmak için akşamları kursa gitmektedir. Fakat ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yalancı Tanık
(Martı - 2024)
Yalancı Tanık (False Witness(2021))
SIRADAN BİR HAYAT…Leigh Coulton, dışarıdan normal görünen bir hayat kurmak için çok çalıştı. İyi bir savunma avukatı oldu, boşanma sürecini medeni ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Cosi Fan Tutti
(Alfa - 2024)
Cosi Fan Tutti (Cosi Fan Tutti)
Cosi Fan Tutti’de Napoli’ye, politikacıların, işadamlarının ve İtalyan mafyasından seçkinlerin sofrasına konuk oluyoruz. Burada bir başka ruh halin... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Vahşi Köpekler Bile ( Even Dogs in the Wild (2015))
Edinburgh’da eski kraliyet savcısı evinde ölü bulunur, adamın evi araştırıldığında ölümünden önce kendisine bir not gönderildiği ortaya çıkar: “Yap... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hesap Günü
(Alfa - 2024)
Hesap Günü (Περαίωση(2012))
Zengin Yunanlılar vergi ödemiyor, yoksul Yunan halkı ise buna ya öfkeleniyor ya da içinde bulundukları durumlardan dolayı umutsuzluğa kapılıyordu. ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Siyah Pervaneler
(Ötüken - 2024)
Siyah Pervaneler
Siyah Pervaneler, Cingöz ve yardımcısı Necla’nın, yeni döndükleri Amerika’dan, İkinci Dünya Savaşı sonrası İstanbulu’nda işlenen bir cinayeti aydın... (devamı)
0 Yorum
Sinoplu Marcion'un Kayıp İncili
utsal Topaloğlu bu kez hikâyesini Sinoplu Marcion'un yazdığı ve dünyanın ilk incili olarak bilinen Marcion İncili üzerinden kuruyor.MİT, Gladyo, ta... (devamı)
0 Yorum
Buğu
(Oğlak - 2024)
Buğu
Bir Başkomiser Zeki Polisiyesi Odanın ortasında karşılaştığı manzaraya hiçbir şey Komiser Zeki’yi tam olarak hazırlayamazdı. Boyu bir doksana yakı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Miras
(Nemesis - 2024)
Miras (Legacy (2021))
Adrian Rizzo, babasıyla ilk tanıştığında yedi yaşındaydı. Eğer annesi Lina müdahale etmeseydi, babası onu neredeyse öldürecekti... O korkunç günd... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sakın Yalan Söyleme
(Olimpos - 2024)
Sakın Yalan Söyleme (Never Lie (2022))
Yeni evli Tricia ve Ethan çifti, hayallerini süsleyen evi aramaktadır. Dört yıl önce sırra kadem basan ünlü psikiyatrist Dr. Adrienne Hale'in şe... (devamı)

menu