Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

1990 Yılında Basılmış Tüm Kitaplar
0 Yorum
more_vert
Geleceğin Toplumları
Silverberg, Leiber, Shecklye, Pohl, Szilard, Bixby, Kornbluth, Kurt Vonnegut, H.G. Wells Kurgubilim, geleceğin mitolojisidir. Bunun, mutlu bir m... (devamı)
0 Yorum
Uyuyan Güzel Ölmemeli (While My Pretty One Sleeps (1989))
Ünlü gazeteci Ethel'in hunharca cinayete kurban gitmesiyle başlayan olaylar dizisi, zincirleme cinayetlerle sürüyor... Newyork polis müdürünün gen... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Nina B. Olayı
(İnkılap - 1990)
Nina B. Olayı (Affäre Nina B. (1958))
Bar kadını ile Mimi'den, Nina Brummer'e hiç söz etmedim. Önemli değillerdi. 27 Ağustos gecesi havaalanının restoranında baş başa otururken ona, bu ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Vampirin Öpücüğü
(Altın - 1990)
Vampirin Öpücüğü (The Bad Place (1989))
"Koontz dehşet verici konularıyla okurlarına yeni heyecanlar, yeni umutlar veren değişik bir yazar. Vampirin Öpücüğü (The Bad Place) yepyeni tadlar... (devamı)
0 Yorum
Onlar Geceleri Severdi (Memories of Midnight (1990))
(devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Çakal
(E - 1990)
Çakal (The Day of the Jackal (1971))
De Gaulle'ü öldürmeye hazır mısınız?" Boğuk bir sesle konuşmuştu. Ama sorusu yankılanıp odanın içini doldurmuş gibiydi. İngiliz, bakışlarını yenide... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Boşluk
(E - 1990)
Boşluk (Cockpit (1975))
Boşluk, uzun ve zorlu bir görevden sonra verilen bir rapordur. Tarden olarak bilinen ajan, gizemli güvenlik şirketi 'servis'in eski bir elemanıdır.... (devamı)
3 Yorum
more_vert
Adımlar
(E - 1990)
Adımlar (Steps (1968))
Klasikleşmiş Boyalı Kuş ve Bir Yerde'nin yazarından bir adamın duygusal ve cinsel deneyimlerinin ödüllü romanı. Jerzy Kosinski'nin cinselliğe ve ah... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Şeytan Ağacı (The Devil Tree (1973))
En seçkin yazarlarımızdan biri tarafından etkileyici bir roman... Komik... Acımasız... Bunaltıcı...Sürükleyici... -Newsweek 'Bu romanı ilk yazd... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Karanlık Arena
(Güneş - 1990)
Karanlık Arena (The Dark Arena (1955))
Büyük savaşın acımasızlaştırdığı ve sertleştirdiği Walter Mosca, Amerika'ya döndüğünde tamamen değişmişti. Ancak vatanına döner dönmez düşmanın top... (devamı)
1 Yorum
more_vert
Boyalı Kuş
(E - 1990)
Boyalı Kuş (The Painted Bird (1965))
"İkinci Dünya Savaşı'nı konu edinen kayda değer kurgulardan hiçbiri Jerzy Kosinski'nin Boyalı Kuş'unun seviyesini yakalayamaz. Görkemli bir sanat e... (devamı)
0 Yorum
Ölümün Kanlı Yolu (The Bloody Road to Death (1977))
Onlara, "Moruğun Birliği" diyorlardı. Tüm Alman Ordusu'nun en dövüşken birliği... Cephelerde yaz kış demeden savaşan, siperleri bekleyen en deneyim... (devamı)
0.0 Puan -
2 Yorum
Genç Kızlar Labirenti (El Misterio de la Cripta Embrujada)
Kız yatılı okulu, bu tipik burjuva kurumunda, başrahibenin şaşkın bakışları altında, gece vakti kilitli yatakhaneden kızlar kayboluyor, birkaç gün ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Sürücü Koltuğu
(Remzi - 1990)
Sürücü Koltuğu (The Driver's Seat (1970))
Derin bir gözlem gücü, hızlı bir anlatım, sıçramalı bir kurguya yerleştirilmiş sarsılmaz psikolojik ayrıntılar... Biriktirilmiş bir dehşetle çıkıla... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gece Terörü
(İnkılap - 1990)
Gece Terörü (The Evening News (1990))
Hailey , bizi televizyon yayın kanalının entrikalarla dolu sahne arkasına götürür. Olayların içinde haber şebekesi kadar eşit güce sahip, dehşet sa... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Hayaller Dünyası
(İnkılap - 1990)
Hayaller Dünyası (Web of Dreams (1990))
Tony annemi öpmek için eğildi, ama annem sanki saçı bozulacakmış gibi çekildi. "Hala çok yorgunum" diye bahane etti annem. Tony başını sallayıp ç... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
Bukelemunlar için Müzik (Music for Chameleons (1980))
"... Bir yazar, yazının diğer tüm formlarına ilişkin bildiği şeyleri, tek bir türde, -diyelim ki kısa öyküde- nasıl başarıyla birleştirebilirdi? (.... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Soğuk Rıhtım
(Altın - 1990)
Soğuk Rıhtım (Cold Harbour (1989))
Dougal Munro ve Jack Carter 02 (devamı)
0 Yorum
Hayatı Emen Karanlık (The Dark Half (1989))
(devamı)
0 Yorum
more_vert
Beyaz Tehlike
(Altın - 1990)
Beyaz Tehlike (Clear and Present Danger (1989))
"Tom Clancy'nin kitaplarındna teknoloji harikaları silahlar ve makineler, çoğu zaman kitap karakterlerinden daha karmaşık ve ilginç.." - İsmet Ber... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Sarı Köpek
(Metis - 1990)
Sarı Köpek (Le Chien Jaune)
7 KASIM CUMA. Concarneau'da el ayak çekilmiş. Eski kentin surların üstünden görünen ışıklı saati on bire beş kalayı gösteriyor. Deniz yükselmiş, gü... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Tuzak
(Altın - 1990)
Tuzak (Golden Fox (1990))
Güney Afrika'da yaşayan Courtney ailesi hükümette yüksek düzeyde görevlidir. Torunları Isabella, Ramon adlı KGB ajanı tarafından kandırılır. Ramon'... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Çoban
(Güneş - 1990)
Çoban (The Shepherd (1976))
Çakal'ın unutulmaz yazarı Frederick Forsyth bu yeni romanı Çoban'da sizi şaşırtıcı, inanılmaz bir dünyaya götürecek ve romanın kahramanıyla birlikt... (devamı)
1 Yorum
Kışa Açılan Kapı (The Door to December (1985))
(devamı)

menu