Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Hakan Tansel Tarafından Çevrilmiş Tüm Kitaplar
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Ve Bütün Çirkinler Öldürülecek (Et on tuera tous les affreux (1948))
Bu roman, muhtelif esin kaynaklarının melezidir ve bu durum onu bir nevi neşeli, sürükleyici, orijinal ve her düzeyde parodik bir yaratık haline ge... (devamı)
0.0 Puan -
0 Yorum
more_vert
Çıtırlar Farkında Değil (Elles se rendent pas compte (1949))
Boris Vian bu kez, kahramanı Francis'i katıldığı maskeli baloda kadın kılığına sokup, komik ama tehlikeli bir uyuşturucu çetesinin kucağına atıyor.... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Şeytanın İncili
(Pegasus - 2012)
Şeytanın İncili (L'évangile selon Satan (2007))
SARSICI, NEFES KESİCİ VE GİZEMLİ! SON SAYFASINA OKUYANA DEK ELİNİZDEN BIRAKAMAYACAKSINIZ 1348, Augustines de Bolzano Manastırı İsa’nın şeytanı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Zamanın Efendisi
(Doğan - 2013)
Zamanın Efendisi
Maxime Chattam, polisiyeyi gerilimle birleştiren yeni romanında, okurları 20’nci yüzyılın başındaki Paris’e götürüyor... Uluslararası Paris Fuarı’n... (devamı)
0 Yorum
more_vert
E Sendromu
(Pegasus - 2014)
E Sendromu (Le Syndrome E (2010))
Dedektif Lucie Hennebelle zor durumdaki eski sevgilisinin yardımına koşar. Genç adam 1950’lere ait tuhaf bir film izlemiş ve görme yetisini kaybetm... (devamı)
0 Yorum
Kazanova Tarikatı (Conjuration Casanova (2006))
(Antoine Marcas #3) Mason locaları arasında bile gizli kalmış bir tarikat Erotizmin sırrına vâkıf olduğunu söyleyen bir lider ve ona inanmış i... (devamı)
0 Yorum
Haşhaşiler (Le Septième Templier (2011))
(Antoine Marcas #8) Acı nedir bilmiyorlar… Merhamet nedir bilmiyorlar… Dünyanın en seçkin yöneticileri ve iş adamlarından oluşuyorlar… Güce ... (devamı)
0 Yorum
Kan Kardeş (Le Frère de sang (2007))
(Antoine Marcas #4) Ben Seçilmiş Kişiyim. Ben Kan Kardeş’im. Ebediyen. Öldürüyorum ve yeniden doğuyorum... Paris’te, bir mason locasında yap... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Şeytan Otopsisi
(Pegasus - 2015)
Şeytan Otopsisi (L'autopsie De Satan (2006))
ŞEYTAN OTOPSİSİ “Şeytan’ı gördüm. Önümde, muazzam ayakları üstünde kalkmıştı. Korkunç silueti boş ve iğrenç bakışını bana dikmişti. Asla unutmaya... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gataca
(Pegasus - 2016)
Gataca (Gataca(2011))
Evrim Bir İstisnadır, Yok Oluşsa Bir Kural… Biri yaralı diğeri sürgün iki polis Vahşice suçlar işlemiş on bir solak psikopat Bir maymun tarafı... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Kıyamet
(Pegasus - 2017)
Kıyamet (L’Apocalypse selon Marie)
Kasırga şehirde tüm gücüyle varlığını hissettirmektedir. İnsanlar bir yandan doğal afetlerle mücadele ederken kapalı kapılar ardında daha da önemli... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Meleklerle Dans
(Pegasus - 2017)
Meleklerle Dans (Dans Med en Ängel(1997))
Kuzey’in dondurucu atmosferinde yuvalanmış karanlık bir ruh uyanıyor… İsveçli bir genç Londra’daki bir otel odasında öldürülür. Benzer bir c... (devamı)

menu