Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

Us Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
more_vert
Sus Projesi
(Us - 2000)
Sus Projesi
Çeviri: Barış Emre Alkım, Özlem Alpin Kurdoğlu, Sedat Ay, Aylin Uzmaner, Deniz Akkuş, Akın Akıncı, Bora Dursun, Sönmez Güven Öykü: Edgar Allan P... (devamı)
0 Yorum
Arthur Gordon Pym'in Öyküsü (The Narrative of Arthur Gordon Pym of Nantucket (1838))
“Arthur Gordon Pym’in Öyküsü”, kısa öyküleriyle tanınan, gotik ve fantastik edebiyat geleneğinin önde gelen yazarlarından Edgar Allan Poe’nun tamam... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Kayıp Dünya
(Us - 2001)
Kayıp Dünya (The Lost World (1912))
Genç muhabir Edward Malone, o sabah Gazette gazetesine erkenden geldi. Fakat kendini yorgun hissediyordu. Nedeni ise birkaç haftadır eline yeni hab... (devamı)
0 Yorum
Robot Öyküleri Antolojisi (The Robot Collection (omnibus) (1983))
Bilimkurgu ile girişebileceğiniz en keyifli oyunlardan biri, insanlığın geleceğiyle ilgili ayrıntıları tahmin etmektir. Kendinizi 17. yüzyılda yaşa... (devamı)
0 Yorum
Bilimkurgu Öyküleri 1 (Collection: The Science Fiction of Edgar Allan Poe (1976))
Fantastik edebiyatın başarılı ismi Edgar Allan Poe’nun, yazdığı birbirinden ilginç ve hepsi birer başyapıt olan öyküleri bu kitapta bir araya topla... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Mikromega
(Us - 2000)
Mikromega
Bilimkurgu serimizin dördüncü üyesi Mikromega, ağırlıklı olarak satirik ve mizahi bilimkurgu öykülerinin yanı sıra, büyük ustaların sevilen ürünler... (devamı)
0 Yorum
Son Cephede Şafak
Yoğun.. soluksuz.. bilimsel temelleri sağlam.. ve yerli. "Burada üretim olmaz" iddialarına karşı, "lafı bırakıp işe koyularak" verilen etkili bi... (devamı)

menu