Cinai::Kitaplar

Unsplashed background img 1

İnkilap Yayınevinin Tüm Kitapları
0 Yorum
more_vert
Kızıl Şebeke
(İnkilap - 2020)
Kızıl Şebeke
1800'lü yıllarda bir Osmanlı sancağında iki cinayet... İkisi de aynı usulle işlenmiş... Kilitli odalar, kırılan kapılar ve beklenilmeyen bir son...... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
more_vert
Divina'nın Bileziği
(İnkilap - 2020)
Divina'nın Bileziği
Polisiye Yazarlar Birliği Kristal Kelepçe Yılın Polisiye Romanı 2021   Dere kenarında balık tutmak isteyen çocuklar bir kadın cesedi bulur. Ceset... (devamı)
0.0 Puan -
1 Yorum
OXI
(İnkilap - 2022)
OXI
Beklediği şeyin ne olduğundan o da tam emin olamıyordu. Eşinin kayıp bedeni hakkında bir haber mi? Yoksa morgda duran başı mı? İçeride beklemesini ... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Eğlence Parkı
(İnkilap - 2015)
Eğlence Parkı (Joyland (2013))
Büyük usta Stephen King'den bir başyapıt daha!En katı yüreklileri bile derinden etkileyecek bir roman...Üniversite öğrencisi Devin Jones, o yaz kal... (devamı)
0 Yorum
Tılsım
(İnkilap - 2024)
Tılsım (The Talisman (1984))
“İnsan bir şeyin sahibi olduğunu, onu ne kadar kolaylıkla verebileceğinden anlar.” Jack Sawyer on iki yaşında mutlu bir çocukken yaşamı, babasın... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Yaratık
(İnkilap - 2024)
Yaratık (Desperation (1996))
Nevada'nın bitmek bilmez yollarının büyük bölümü çöllerin ortasındadır. Yolu bu çöllerden geçenler ister istemez tedirgin olur, çünkü varacakları y... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Falcı
(İnkilap - 2024)
Falcı (Thinner (1984))
Mükemmel bir ailesi, iyi para kazandığı bir işi ve sorunsuz, mutlu bir hayatı olan ünlü avukat Billy Halleck'in tek sorunu fazla kilolarıdır. Ancak... (devamı)
0 Yorum
more_vert
Gwendy'nin Düğme Kutusu
(İnkilap - 2019)
Gwendy'nin Düğme Kutusu (Gwendy's Button Box (2017))
Üzerinde 8 tane düğmesi ve 2 tane tutacağı olan bir kutu… Bu kutunun yeni sahibi; 12 yaşındaki Gwendy Peterson. Gwendy, kutunun sahip olduğu gizli ... (devamı)

menu